WITAMY!!

 Będąc niezależnym podmiotem Lotusa, Firma Auto Complex już 2008 roku specjalizuje się w sprzedaży i naprawie aut bazujących na aluminiowej ramie, zaprojektowanej przez inżynierów LOTUSA. Początkowo w ofercie znajdowały się wyłącznie samochody marki OPEL SPEEDSTER, do których często wykorzystywanych było wiele elementów z linii typowo sportowego auta LOTUSA ELISE. W 2010r. podjęliśmy decyzję o rozszerzeniu oferty o markę LOTUS.

Naszym niezaprzeczalnym atutem, wyróżniającym nas replica breitling watches wśród konkurencji jest fakt, że przy zakupie innego modelu, przyjmujemy w rozliczeniu zakupione u nas wcześniej auto. Z tej opcji skorzystało już wielu zadowolonych Klientów, którzy docenili naszą solidność i elastyczność. Licząc na długofalowy rozwój naszej firmy, dbamy o to, co najważniejsze - by nigdy nie rozczarować Klienta.

Serdecznie zapraszam!!

Mariusz Sobaniak

 

Znaki towarowe lub/i logo czy też znaki handlowe, numery katalogowe części, umieszczone na naszej stronie internetowej,  stanowią wyłączną własność Group Lotus LTC lub podmiotów trzecich i breitling replica watches zamieszczone zostały wyłącznie w celach informacyjnych.

Wszystkie zdjęcia są własnością firmy "AUTO COMPLEX Mariusz Sobaniak" i są chronione prawem autorskim. Wykonujemy również sesje moto indywidualnie (www.fototica.pl)

Licznik odwiedzin: 106060